راههای کسب درآمد از طریق همکاری در فروش بدون داشتن سایت

همکاری در فروش

هدف از هر کسب و کاری، فروش خدمات یا محصولاتی خاص برای کسب درآمد و حصول سود است. می خواهیم چند روش را نام ببریم که بوسیله آنها می توان از طریق همکاری در فروش پول درآورد البته بدون سایت.

همکاری در فروش

در فرومهای مرتبط با محصول خود فعالیت کنید

فروم ها و تالارهای گفتگوی فارسی بسیاری وجود دارند. کافیست در بحثهای مرتبط با محصول یا سرویس خود در این فرومها شرکت کنید و لینک محصول خود را در امضا یا متن پستهای خود قرار دهید. البته در این مورد حتماً به قوانین فروم توجه داشته باشید تا مدیر فروم شما را حذف نکند.

درج نظر در وبلاگ ها و سایت ها

در موتورهای جستجو، موضوع مرتبط با محصول یا سرویس خود را جستجو کرده و وارد سایتها و وبلاگهای ظاهر شده در نتایج جستجو شوید. سپس به درج نظر در آنها پرداخته و در قسمت آدرس سایت در فرم نظردهی، لینک محصول یا سرویس خود را قرار دهید.

ایمیل بفرستید

به دوستان خود ایمیل بفرستید و در آن درباره موضوع مربوط به محصول یا سرویس خود توضیح داده و لینکی هم به صفحه محصول قرار دهید. در این مورد توجه داشته باشید که هرگز اسپم ارسال نکنید.

تبلیغ کنید

برای محصول یا سرویس مورد نظر خود بنر طراحی کرده (البته معمولاً در سیستمهای همکاری در فروش، هر محصول بنر خاص خود را دارد) و آن را در سایتها یا وبلاگها قرار دهید. (دقت داشته باشید که اولویت با سایتها و وبلاگهای پربازدید است.) بنر را به صفحه محصول مورد نظرتان لینک کنید. می توانید با پیشنهاد پرداخت پول به مدیر سایت یا وبلاگ، احتمال پذیرش بنر خود را بالا ببرید.

آشنا شوید، اجازه بگیرید و بفروشید

دنیای اینترنت، پتانسیل بسیار بالایی در آشنا کردن افراد با یکدیگر دارد. می توانید در جوامع مجازی، فروم ها، اتاق های گفتگو (چت)، سایتها و وبلاگها با افراد مختلف آشنا شوید. با او رابطه بسازید و در زمانی که احساس می کنید با توجه به ویژگیهای شخصیتی او مناسب است، محصول یا سرویس خود را به او معرفی کنید. توجه داشته باشید بدون توجه به نتیجه این معرفی، رابطه خود را با وی ادامه دهید. و این را نیز به یاد داشته باشید: هر فرد می تواند دروازه آشنایی شما با افراد بسیار دیگر باشد که هر یک به نوعی مشتری شما هستند.

از روشهای سنتی تبلیغات بهره بگیرید

می توانید در دنیای واقعی با افراد آشنا شده و محصول خود را در زمان مناسب به آنها معرفی کنید. مثلاً وقتی می خواهید cd تناسب اندام بفروشید یا کمربند لاغری، بهترین مکان برای آشنایی با مشتریان احتمالی چنین محصولاتی، باشگاههای ورزشی است. در چنین اماکنی با افراد کارت ویزیت رد و بدل کنید، شماره تلفن آنها را بگیرید و پس از آشنایی و در زمانی که احساس میکنید مناسب این کار است، محصول خود را معرفی کنید.

همچنین می توانید تراکت توزیع کنید، در روزنامه آگهی بدهید، در پیکهای تبلیغاتی محلی آگهی بدهید و … . محصول خود را روی یک کاغذ شکیل معرفی کرده و کاغذ را در اماکن مرتبط با نوع محصول خود قرار دهید، مثلاً کاغذ درباره ی کرم مرطوب کننده را در آرایشگاه و … .

 

با انجام این روشها، می توانید بدون داشتن سایت از همکاری در فروش کسب درآمد نمایید.

شما می توانید با ثبت نام در سیستم های “همکاری در فروش  یارآزمون” و ” همکاری در فروش کلید واژه” با ما مشارکت کنید.

باز نشر از: ۸۴edu.net

پاسخ دهید