مراحل ثبت ایمیل در لاین (Line )

دیگر نگران حذف شدن نرم افزار لاین از گوشی خود یا خراب شدن آن نباشید !

خیلی از اوقات کابران لاین بر حسب یک اتفاق خاص , مجبور به پاک کردن نرم افزار لاین از گوشی خود میشوند ! اما دوست ندارند که پست هایشان در Timeline و همچنین دوستانشان حذف شود !!

یا افرادی که به طور اتفاقی گوشی شان خراب میشود و یا مجبور به فلش کردن گوشی میشوند که در این صورت نرم افزار لاین نیز پاک خواهد شد !

download

برای ثبت نام دائمی در لاین و استفاده مجدد از اکانت خود در دفعات بعد , باید ایمیل خود را در لاین ثبت کنید . با این کار هر گاه شما لاین را بر روی هر گوشی نصب کنید میتوانید از قسمت ” Log In ” ایمیل و پسورد خود را بدهید تا وارد اکانت خود شوید . نکته مثبت این روش این است که دوستان شما , پست های Timeline و استیکر های دانلودی شما دوباره بازخواهند گشت .

۱. ابتدا نرم افزار لاین را اجرا کنید

۲. از ۴ تب بالای نرم افزار , گزینه ” More ” را انتخاب کنید .

۳. در این بخش گزینه ” Setting ” را انتخاب کنید.

۴. در این صفحه باید گزینه ” Account ” را انتخاب کنید.

۵. در صفحه باز شده گزینه ” Email Account Registration ” را بزنید.

۶. در این صفحه شما باید ایمیل و پسوردی را که قصد دارید با آن در نرم افزار لاین ثبت نام کنید , وارد کنید ( در مواقع بعدی برای ورود به نرم افزار لاین باید این ایمیل و پسورد یادتان باشد ) .

بعد از وارد کردن ایمیل و پسورد گزینه ” Ok ” را انتخاب کنید تا وارد مرحله بعدی شود .

۷. در این صفحه باید ” Verification Code ” یا همان ” کد فعالسازی ” را که به ایمیل شما فرستاده شده است وارد کنید .

برای اینکار به ایمیل خود ( همان ایمیلی که در لاین ثبت کردید ) بروید و ایمیلی را با موضوع ” LINE Email Address Verification Message ” را پیدا و آن را باز کنید . در ایمیل باز شده به دنبال عبارت ” Verification Code ” بگردید . جلوی این عبارت , عددی ۴ رقمی میباشد که همان عدد ۴ رقمی را میبایست در نرم افزار وارد کنید .

نکته : میتوانید بدون وارد کردن آن عدد ۴ رقمی در نرم افزار لاین , با کلیک بر روی لینکی که در ایمیل فرستاده شده از سوی لاین قرار دارد , ایمیل خود را در لاین تایید کنید.

توجه : اگر به هر دلیلی ایمیلی با موضوع ” LINE Email Address Verification Message ” از طرف ” LINE ” برای گوشی شما ارسال نشده بود موارد زیر را چک کنید.

  • به دقت چک کنید که ایمیلی که در لاین وارد کرده اید , صحیح بوده باشد !
  • بعد از صحت ایمیل وارد شده , اگر ایمیل در Inbox شما نبود , بخش های Spam یا Junk ایمیل خود را چک کنید !

 

در آخر اگر باز هم ایمیلی برای شما فرستاده نشده بود موارد زیر را انجام دهید :

  •  بر روی گزینه ” Resend Verification Code ” ضربه بزنید تا دوباره ” کد فعالسازی ” به ایملیتان فرستاده شود .
  • یا میتوانید گزینه ” Send Email ” را انتخاب کنید تا ایمیلی کمکی را به لاین بفرستید تا کد فعالسازی به این ایمیل کمکی فرستاده شود .

بعد از وارد کردن ” کد فعالسازی ( Verification Code ) ” , گزینه ” Registration ” را انتخاب کنید را ایمیل شما در لاین ثبت و تایید شود .

۸. در انتها باید صفحه ای مانند صفحه زیر را مشاهده کنید . این به این معنی است که ایمیل شما با موفقیت در لاین ثبت شده است . گزینه ” Ok ” را انتخاب کنید .

بعد از انتخاب گزینه Ok مشاهده میکنید که در قسمت ” Email Account Registration ” , عبارت ” Done ” نوشته شده است و این نیز به معنی ثبت ایمیل شما در لاین با موفقیت کامل میباشد .

 

پاسخ دهید