معرفی،آنلاینرز شبکه مجازی کسب‌وکارهای کوچک

آنلاینرز

آنلاینرز سامانه آزادکاری (فریلنسرینگ) و برون‌سپاری پروژه است، این سایت ارتباط‌دهنده فروشندگان خدمات کار و خریداران آن است. خریدار خدمات کار درواقع همان کارفرماست و فروشنده هم همان مجری، خدمات آنلاینرز برای هر دو گروه کاربر این سایت رایگان است.

پس از تأیید عضویت، مجری خدمات قابل‌فروش خود که کار نامیده می‌شود برای ارائه در سایت ثبت می‌کند، این خدمات می‌تواند شامل توانایی‌هایی تخصصی و اجرایی مثل آموزش، خدمات وب و نرم‌افزار، طراحی و گرافیک، تایپ، ترجمه، ویراستاری، مشاوره، خدمات چندرسانه‌ای و.. باشد.

خریداران کار یا همان کارفرمایان پس از یافتن مجری موردنظر می‌توانند، خدمات کار را خریداری کنند، پس از خرید،

آنلاینرز
onliners

مبلغ واریزشده به امانت نزد آنلاینرز باقی می‌ماند، بعد از انجام کار و تأیید کارفرما، فروشنده یا مجری امکان برداشت مبلغ را دارد.

سامانه‌های فریلنسریگ بستر مناسبی هستند برای کسانی که به‌عنوان مجری تمایل به کار، خارج از محدودیت‌های زمانی و مکانی دارند، همچنین خریداران یا سفارش‌دهندگان به دلیل فضای رقابتی که از کم شدن هزینه‌های اجرا پدید می‌آید، خدمات و پروژه‌های خود را در زمان کوتاه‌تر، قیمت مناسب‌تری اجرا کنند.

استفاده از سامانه‌هایی مانند آنلاینرز به دلیل حذف محدودیت‌های جغرافیایی و ایاب و ذهاب، حذف روند قراردادهای رسمی سنتی و سرعت دسترسی کارفرما و مجری به یکدیگر، درمجموع باعث سود هر دو طرف خواهد شد.

آدرس آنلاینرز: http://onliners.ir

پاسخ دهید