چگونه از ۱۰ شبکه اجتماعی برای برند سازی در فضای آنلاین استفاده کنید؟

FB

حتی اگر افراد با شما دوست نیستند ، اما می توانند عکس پروفایل شما، پست هایی که لایک کرده اید و اطلاعات شخصی شما را ببینند. پس مطمئن شوید که هنوز هم کاربری حرفه ای در فیسیوک هستید و اطلاعات شما برای همه در دسترس باشد.

twiter

در توییتر افرادی که در صنعت و حرفه شما کار می کنند دنبال کنید. مقالات و متن های آن ها را دنبال کنبد. این روشی بسیار جالب و کارآمد برای برقراری ارتباط و جلب توجه است که می توانید از آن استفاده کنید.

utub

محتوا ، مطالب مهم و تجربیات خود را به صورت ویدیو در یوتیوب برای مشتریان، همکاران و حرفه ای های زمینه فعالیت خود منتشر کنید. به زودی افراذ به شما به عنوان یک منبع نگاه می کنند.

wordpress

یک وبسایت شخصی راه اندازی کنید و در آن روزمه، سابقه کاری و داستان های شخصی خود را منتشر کنید. وردپرس برای ایجاد یک وبسایت شخصی بسیار مناسب و کار آمد است. حتی برای مبتدی ها.

linkedin

در گروهی در لینکدین عضو شوید که شما را با مشتری ها، کارفرمایان و افراد جدید آشنا کند. این روشی کارآمد است که افزاد بیشتری نام و عکس شما را می بینند و در نتیجه افراد زیادی برند شما را می شناسند.

insta

یک حساب کاربری در اینستاگرام ایجاد کرده و به وسیله هشنگ (#) ، بدنبال افراد و مطالب مرتبط با زمینه کاری خود باشید. عکس های کاربران را لایک کرده و کامنت بگذارید تا برند شما را بشناسند.

slideshare

یک حساب کاربری در اسلاید شیر ایجاد کنید و ارائه های تخصصی خود را در آن به نمایش بگذارید. کار بر روی افراد تاثیر دارد و از شما به عنوان یک منبع یاد می کنند.

googleplus

حساب کاربری گوگل پلاس خود را ایجاد کنید. این بهترین کار برای کسب رتبه خوب در جست و جوهاست و اگر در وبسایت خود مقاله و پست قرار می دهید آن ها را در گوگل پلاس نیز منتشر کنید.

pinter

در پینتر فعالیت کنید. در این شبکه اجتماعی شما می توانید عکس های مرتبط با زمینه کاری خود را منتشر  کنید و یا برای همکاران خود کامنت بگذارید. کامنت های شما نشان می دهد که برند شما چه هدفی دارد.

rss

وبلاگ خود را راه اندازی کنید. یک روش فوق العاده برای اشتراک گذاری نظرات و ایده های شما و برندتان است و به دیگران اجازه دهید در مورد آن ها نظران خود را اعلان کنند.

پاسخ دهید